Zbudujemy indywidualny komputer dostosowany do Twoich potrzeb

Spełnimy
Twoje oczekiwania

Komputery wykonują różnorodne zadania począwszy od przeglądania internetu do grania w najnowsze gry. Czasami, zestaw jest przeznaczony do określonej pracy lub hobby. Kupno odpowiedniego komputera od dużego sprzedawcy może być bardziej stresujące niż tego warte; w większości przypadków możesz zostać z częściami, których nigdy nie wykorzystasz. 

Dzięki Zleceniu budowy komputera w naszym salonie nie będziesz musiał się tym martwić. Wskazujesz nam dokładnie to czego wymagasz od swojego sprzętu a my zrobimy całą pracę za Ciebie. Cały proces, od pozyskania części do końcowej dostawy jest obsługiwany przez nas. Dzięki temu gwarantujemy, że Twój nowy komputer spełni Twoje dokładne oczekiwania.

Tworzymy
dla Ciebie

Nie każdy lubi to samo. Niektórzy kochają podświetlenia RGB, a niektórzy uważają, że to za dużo. To ogromny plus Budowania Komputera Indywidualnego, może on pasować do Twojej ciekawej osobowości lub Twojego neutralnego domowego biura. Każdy z komputerów może być unikalny.

Duży lub mały, kolorowy lub stonowany. Nasza usługa pozwala Ci powiedzieć dokładnie czego chcesz od komputera. Przyjmiemy zlecenie na swoje barki i przedstawimy Ci wachlarz opcji do wyboru. Nie jesteś zadowolony? A kto powiedział, że to wszystko? Nie poddamy się dopóki nie znajdziemy podzespołów, które spełniają Twoje estetyczne pragnienia, bez znaczenia jak bardzo zwariowane by nie były!

Gwarantowana
kompatybilność

Budowanie komputera może być bardzo przyjemne. Niektórzy próbują swoich sił i odkrywają, że istnieje wiele kwestii, które mogą sprawiać trudności dla nowicjusza. Na przykład, pewne procesory wymagają płyt głównych z odpowiednim slotem, lub niektóre płyty główne pozwalają na pracę RAMu tylko w częściowych szybkościach, nie wspominając o uszkodzeniach, które mogą być spowodowane przez skąpy lub słabej jakości zasilacz.

Absolutnie gwarantujemy kompatybilność wszystkich części.

Przed wypełnieniem formularza spróbuj ustalić:

Pojemnośc & RAM

SSD czy jeszcze szybszy NVMe SSD? Ile miejsca na dane potrzebujesz? Ile chciałbyś mieć pamięci RAM?

Budżet & Przeznaczenie

Ile chcesz przeznaczyć na nowy komputer? Masz jakieś konkretne oprogramowanie z którego korzystasz lub grę w którą chciałbyś zagrać na najwyższych ustawieniach?

Karta Graficzna

Potrzebujesz karty graficznej? Powiedz do czego wykorzystujesz komputer, jeżeli chcesz abyśmy Ci doradzili.

… a my bierzemy się do pracy!

Wsparcie Komputerowe - Profesjonalny serwis komputerowy w Polsce