Serwis Komputerowy Brzesko

Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojego komputera. Jedyny serwis otwarty 365 dni w roku!

Godziny Otwarcia

PoniedziałekPiątek:

10:00 – 18:00

Poza godzinami otwarcia dojeżdżamy do klientów przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Zadzwoń i umów się z kierowcą.

+48  799 085 805

Przynieś do nas swój komputer!

Zachęcamy do oddania sprzętu w ręce profesjonalistów.

W naszym pogotowiu komputerowym zajmiemy się nim z największą starannością.

PUNKT ODBIORU

Klientom naszego serwisu komputerowego oferujemy wygodne miejsca parkingowe tuż przy lokalu. Nie musisz już tracić czasu na szukanie parkingu w zatłoczonym centrum miasta.


Brzesko, ul. Bartosza Głowackiego 56
(skrzyżowanie z ul. Solskiego)

Sprawdź opinie innych klientów o naszym serwisie i uzyskaj informacje o dojeździe. Kliknij w poniższy przycisk aby przejść do wizytówki naszej firmy.

Uwaga!

Nasz lokal jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 18:00, natomiast działamy całą dobę przez cały tydzień. Chcesz oddać laptop do naprawy poza godzinami otwarcia lokalu? Zerknij na informacje poniżej.

DOJAZD DO KLIENTA
Pogotowie komputerowe Brzesko, Naprawa komputerów Brzesko, Pogotowie komputerowe Brzesko, Darmowa diagnoza komputera, Pogotowie komputerowe, Ekspresowa naprawa laptopów

Na terenie Brzeska i okolic oferujemy możliwość dojazdu do klienta po odbiór sprzętu do naprawy. Nasze pogotowie komputerowe działa 24/7 więc jeżeli nasz lokal jest nie po drodze, lub nie odpowiadają Ci godziny otwarcia możesz zadzwonić i umówić się z kierowcą na dogodną godzinę i miejsce odbioru sprzętu.

 

 

GDZIE DOJEDZIEMY?

Poniżej lista miejscowości do których przyjedziemy po Twój komputer. Jeżeli na liście nie ma twojej lokalizacji, zadzwoń a zobaczymy co da się zrobić 🙂

Brzesko, Jadowniki, Jasień, Okocim, Mokrzyska, Poręba Spytkowska, Uszew, Bucze, Przyborów, Dębno, Porąbka Uszewska, Doły, Gnojnik, Rzezawa, Borek.

Darmowa diagnoza

W naszym serwisie diagnoza zawsze jest darmowa. Po dostarczeniu sprzętu, dokładnie sprawdzamy co mu dolega, ustalamy konieczność zamówienia dodatkowych części, czas i koszt naprawy. Dzwonimy z tymi informacjami do Ciebie. Jeżeli dasz nam zielone światło przystąpimy do naprawy, jeżeli nie oddamy Ci sprzęt a ty nie zapłacisz ani grosza.

Ekspresowa naprawa

Doskonale wiemy jak zepsuty komputer potrafi utrudnić życie, dlatego zawsze staramy się usunąć usterkę i zwrócić sprzęt właścicielowi w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj udaje nam się zrobić to maksymalnie do 24 godzin, czasami jednak zdarza się że naprawa wymaga zamówienia części wtedy czas się wydłuża. 

Bezpieczeństwo

Prowadzimy zarejestrowaną działalność dlatego masz pewność ze oddajesz swój sprzęt do istniejącego serwisu który nie zniknie na drugi dzień z powierzchni ziemi z Twoim komputerem. Wydajemy potwierdzenia przyjęcia sprzętu do naszego pogotowia komputerowego na podstawie którego tylko właściciel będzie mógł odebrać go po naprawie.

Zadowolenie

Jako jedyny serwis możemy pochwalić się 100% pozytywnych opinii. To wynik naszego doświadczenia oraz pasji którą przekładamy na naszą pracę dlatego każdy klient wychodzi od nas zadowolony. Myślisz że to niemożliwe? Sprawdź opinie na temat naszego serwisu na Google Maps.

Gwarancja

Na wszystkie naprawy realizowane w naszym serwisie udzielamy minimum 3 miesięcznej gwarancji więc w przypadku powrotu usterki naprawimy twój komputer bezpłatnie.

Obsługa Klienta

Naszym klientom oferujemy wiele możliwości kontaktu. Możesz zadzwonić, napisać na czacie lub wysłać email. zapraszamy również do odwiedzenia nas w punkcie odbioru.

Zaufany serwis

Ponad 3000 osób zaufało naszemu serwisowi. Zawsze dbamy o naszych klientów i ich sprzęt. Masz pewność że jesteśmy profesjonalistami  z wieloletnim doświadczeniem.

365 dni w roku

Wiemy jak zepsuty komputer potrafi pokrzyżować plany dlatego nasz serwis otwarty jest przez cały rok. Zadzwoń do nas i umów się na dogodny termin naprawy.

Jak działamy?

Czyli 5 kroków do sukcesu!

01

Skontaktuj się z nami poprzez jedną z dostępnych form kontaktu oraz opisz dokładnie usterkę.

02

Umów się z kierowcą na odbiór lub odwiedź nas w jednym z naszych punktów. Otrzymasz również od nas potwierdzenie przyjęcia sprzętu do naprawy

03

Przeprowadzamy dokładną diagnozę sprzętu. Pamiętaj w naszym pogotowiu komputerowym diagnoza zawsze jest darmowa. Oddzwonimy i poinformujemy o kosztach naprawy.

04

Jeżeli dasz nam zielone światło to zaczynamy działać, jeżeli nie – oddamy Ci sprzęt a Ty nie zapłacisz ani grosza.

05

Informujemy Cię o końcu i sukcesie naprawy oraz umawiamy się na dogodny termin zwrotu komputera.